Lunar - Twój dostawca reklamy

Reklama przestrzenna


Reklama przestrzenna to nowa forma reklamy,fake uhren która powstała z potrzeby poszukiwania bardziej urozmaiconych produktów reklamowych. Do reklamy wprowadzono trzeci wymiar, czyli przestrzenne grafiki 3D - wszystko po to, aby przyciągały jeszcze większą uwagę do prezentowanej treści.
sprawdź naszą ofertę

Oferta reklam przestrzennych

Oferujemy przestrzenne grafiki 3D - dostępne w formie kasetonów reklamowych, pylonów, świecących liter 3D, napisów 3D, szyldów, billboardów.

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Kasetony to efektowna zewnętrzna, podświetlona od wewnątrz forma reklamy. Najczęściej spotykane kasetony mają kształt prostokąta o grubościach od kilku do kilkunastu centymetrów. Reklama na kasetonie może być zarówno jednostronna, jak i dwustronna. Kasetony w LunarCorp są wykonywane z eleganckich i trwałych płyt kompozytowych, mocowanych na ramach z profili aluminiowych. Nasi pracownicy pomogą w doborze kolorystyki, wymiarów, rodzaju podświetlenia grafiki oraz miejsca ekspozycji reklamy.

Pylony reklamowe

Pylony reklamowe

Pylony reklamowe to duże, wolnostojące, doskonale widoczne nośniki, zawierające treści informacyjne oraz reklamowe naszej firmy. Pylon reklamowy jest nowoczesnym drogowskazem do siedziby firmy. Mogą one także prezentować informacje o sprzedawanym produkcie lub ofercie firmy. Ma na celu także nadanie prestiżu, a jego solidna konstrukcja przywodzi na myśl skojarzenia stabilności i trwałości miejsca, które reklamuje. Najczęściej zawierają oświetlenie LED

Litery 3D świecące

Litery 3D świecące

Świecące litery reklamowe 3D to elegancki, a zarazem efektywny sposób, aby reklamować swoją firmę. Dzięki starannie wykonanym literom przestrzennym, można podnieść prestiż siedziby naszej firmy, a także pozwolić utkwić w pamięci naszych klientów. W ciągu dnia świecące litery reklamowe wyglądają jak klasyczne przestrzenne napisy, natomiast po zmroku stanowią piękne, świecące dzieła sztuki reklamowej.

Litery 3D styrodur

Litery 3D styrodur

Produkujemy litery ze styroduru - lekkiego, wytrzymałego, oraz odpornego na działanie skrajnych temperatur materiału. Styrodur pozwala osiągnąć każdy kształt napisu lub grafiki. Swoją popularność litery 3D ze styroduru zawdzięczają olbrzymiemu potencjałowi, a także przystępnej cenie. Jeśli oczekujesz estetycznego i czytelnego oznaczenia miejsca swojej firmy - wybierz litery ze styroduru.

Szyldy

Szyldy

Szyld reklamowy jest jedną z najstarszych znanych form przekazu treści reklamowych, ale i informacyjnych. W LunarCorp oferujemy szyldy z trwałych i estetycznych materiałów, w dowolnych rozmiarach i kształtach. Dla każdego projektu indywidualnie dobieramy techniki tworzenia szyldu reklamowego, tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom.

Konstrukcje reklamowe

Konstrukcje reklamowe

Oferujemy wykonanie wolnostojących, stalowych konstrukcji reklamowych pod wymiary według indywidualnego zamówienia klienta. Konstrukcja dostosowana jest do łatwego i szybkiego montażu banerów reklamowych. Odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne oraz stabilna podstawa pozwalają na wieloletnią ekspozycję reklamy Twojej firmy.


Skorzystali z naszych usług

Potrzebujesz naszych usług?

  • PON-PT 8:30 -16:30
  • +48 33 482 02 70
  • NAPISZ MAILA
  • biuro@lunar.pl
  • LunarCorp
  • 32-650 Kęty, Świętokrzyska 6
    NIP: 549-224-99-88
    REGON: 121314006

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

realizacja strony internetowej weboski
x