Lunar - Twój dostawca reklamy

Odzież reklamowa

Oferujemy odzież z logo Twojej firmy w szerokiej gamie kolorystycznej oraz najmodniejszych fasonach. Odzież firmowa będzie się prezentować doskonale dzięki wysokiej jakości materiałom odzieży reklamowej i nadrukom wykonanym z niezwykłą starannością. Wykonujemy nadruki na odzieży, jak również na innych tekstyliach, np. lnianych torbach lub poduszkach.
sprawdź naszą ofertę

Oferta odzieży reklamowej

Drukujemy na koszulkach, bluzach, polarach, kamizelkach, ale także na tekstyliach dekoracyjnych, np. poduszkach, torbach, czapkach

Koszulki

Koszulki

W LunarCorp zapewniamy znakowanie odzieży, wszystkimi obecnie dostępnymi na rynku technikami. Drukujemy na każdym fasonie koszulki - niezależnie czy to koszulka polo, czy zwykły t-shirt. Na każdym modelu koszulki może znaleźć się logo firmy lub dowolnie wybrana grafika. Koszulki z nadrukiem to doskonały sposób spersonalizowania odzieży dla Twoich pracowników.

Bluzy i kamizelki

Bluzy i kamizelki

Oferujemy znakowanie wszelkiego rodzaju bluz i kamizelek. Materiał bluzy czy kamizelki jest gładki i elastyczny, dlatego można zastosować na nim dowolną technikę logowania. Nasi pracownicy doradzą wybór konkretnej metody w zależności od nanoszonego wzoru i ilości znakowanej odzieży.

Poduszki

Poduszki

Poszewka na poduszkę z nadrukiem to niezwykle oryginalny pomysł, aby spersonalizować wybrane wnętrze. Poszewka z nadrukiem w formie zdjęcia będzie kolorowym akcentem w nowym mieszkaniu lub wyjątkowym prezentem dla ukochanej osoby. Poszewki z nadrukiem idealnie sprawdzą się także w firmowym lub hotelowym lobby, gdzie znakowane Twoim logo będą świetnym akcentem wystroju wnętrza. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik znakowania ologowana poszewka będzie przyjemna w dotyku, a wydruk zachowa się na długo.


Potrzebujesz naszych usług?

  • PON-PT 8:00 -17:00
  • +48 33 482 02 70
  • NAPISZ MAILA
  • biuro@lunar.pl
  • LunarCorp
  • 32-650 Kęty, Głowackiego 6
    NIP: 549-224-99-88
    REGON: 121314006

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

realizacja strony internetowej weboski
x