Lunar - Twój dostawca reklamy

Druk wielkoformatowy


Druki wielkoformatowe na dobre zadomowiły się w agencjach i firmach reklamowych. Ich uniwersalność i bogate możliwości techniczne sprawiają, że wspierają one działania reklamowe firm,rolex replica począwszy od reklam zewnętrznych, a skończywszy na elementach poligrafii cyfrowej. Druk wielkoformatowy to metoda bezstykowego druku na różnych podłożach w rozmiarach dopasowanych do potrzeb klienta.

sprawdź naszą ofertę

Oferta druku wielkoformatowego

W naszej ofercie znajdują się banery zwykłe i odblaskowe, rollupy w różnych rozmiarach, potykacze reklamowe, ścianki wystawiennicze, plakaty wielkoformatowe,fake rolex kaufen wydruki na foliach, fototapety, wydruki zdjęć w wysokiej jakości.

Banery zwykłe i odblaskowe

Banery zwykłe i odblaskowe

Baner reklamowy od wielu lat jest niezastąpionym nośnikiem reklamy w każdej branży. Jest najbardziej znaną i najczęściej stosowaną formą grafiki eksponującą treści promocyjne, reklamowe na wszelkiego rodzaju ogrodzeniach, płotach, billboardach czy konstrukcjach na elewacjach budynków.fake uhren Oferujemy kompleksowe wykonanie banerów zwykłych w dowolnym rozmiarze oraz świetnie widocznych (szczególnie przy drogach) banerów odblaskowych.Rollupy rozmiary od 80 do 200 cm

Rollupy rozmiary od 80 do 200 cm

Rollup to bardzo popularny system reklamowy - wydrukowany na giętkim elastycznym materiale podkładowym, odpornym na zniszczenia - zwinięty mieści się w metalowej kasecie.O-fakes Znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybka i efektowna forma ekspozycji reklamy - na konferencjach, spotkaniach biznesowych, eventach.

Dostępny w najpopularniejszych formatach:

 • 80x200 cm
 • 100x200 cm
 • 120x200 cm
 • 150x200 cm
 • 200x200 cm

Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe

Potykacze to popularna forma ekspozycji reklamy na rozkładanych konstrukcjach wolnostojących.replica uhren W ofercie potykacze jedno i dwustronne. Najbardziej popularne to potykacze reklamowe wykonywane z aluminium, dzięki czemu są nie tylko lekkie i łatwe do przenoszenia, ale także odporne na warunki atmosferyczne. Stojaki reklamowe wykorzystuje się najczęściej przed biurami, kinami, restauracjami. Sprawdzą się także na imprezach plenerowych, piknikach itp.

Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze

To profesjonalne narzędzia reklamy wielkoformatowej. Ścianka idealnie sprawdza się na targach czy zjazdach, gdzie mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Ścianki oferowane przez LunarCorp są bardzo łatwe w użytkowaniu - dzięki łatwości w składaniu i pakowaniu,repliche orologi mogą być wygodne przewożone z miejsca na miejsce. Cechą wyróżniającą ścianki wystawiennicze jest to, że występują w różnych kształtach: prostym, łukowym (wypukłym lub wklęsłym), niepełnego koła.

Plakat wielkoformatowy

rozmiary od A2 do B1

replica watches uk

Plakat wielkoformatowy

rozmiary od A2 do B1

replica watches uk

Plakaty wielkoformatowe to świetny element reklamy, ale także wystroju Twojej firmy. Oferujemy druk plakatów w dużych rozmiarach na różnych podłożach,rolex replika zarówno tych standardowych jak i szlachetnych.

Folie

Monomeryczna, OWV, polimerowa, wylewana, szroniona, transparentna

replicas relojes

Folie

Monomeryczna, OWV, polimerowa, wylewana, szroniona, transparentna

replicas relojes

Oferujemy wysokiej jakości druk na samoprzylepnych foliach, które stanowią uniwersalną powierzchnię reklamową. Folie przeznaczone są głównie do aplikacji na płaskich powierzchniach - tablicach, szyldach, płaskich powierzchniach samochodowych, witrynach sklepowych.


Do Twojej dyspozycji mamy folie:
 • monomeryczne,
 • one way vision,
 • polimerowe,
 • szronione,
 • transparentne,
 • błyszczące i matowe

Fototapety

Fototapety

Szukasz pomysłu na ożywienie wnętrza? Chcesz zindywidualizować wnętrze swojej firmy czy biura?fake watches Dobrze trafiłeś! W LunarCorp oferujemy trwałe fototapety dopasowane do Twoich potrzeb. Dekoracja Twojej firmy nie musi być nudna! Przygotujemy dla Ciebie odpowiedni projekt fototapety, a później wydrukujemy go w najwyżej jakości.


Zdjęcia High Quality

replicas relojes

Zdjęcia High Quality

replicas relojes

Nasza drukarnia gwarantuje profesjonalny wydruk na papierze fotograficznym najwyższej klasy. Najnowsze drukarki i plotery, których używamy, zapewniają idealne odwzorowanie kolorów. W LunarCorp oferujemy wytrzymały druk, który nie blaknie przez bardzo długi czas. Nasi pracownicy kontrolują jakość druku na każdym etapie produkcji i czuwają na całym procesem technologiczny, by Twoje zdjęcia cieszyły oko przez wiele lat.

Nadruki na płótnie

Nadruki na płótnie

Tzw. canvas - czyli wydruki na płótnie zyskują na popularności. Dobrej jakości płótno wraz z wydrukiem o wysokim standardzie, jest świetnym pomysłem na dekorację wnętrza domu lub firmy. Wydruk na płótnie naciągany jest na sosnową blejtramę.

Folia magnetyczna

rolex replica replica orologi

Folia magnetyczna

W ofercie LunarCorp posiadamy również wy­druki na fo­lii magnetycznej, którą można umieścić na wszel­kie­go ro­dza­ju podło­żach me­ta­lo­wych typu: szaf­ka, drzwi, lo­dów­ka, samochód, itp. Folie magnetyczne są bezinwazyjne - można je samodzielnie i w dowolnej chwili zdjąć bez ryzyka uszkodzenia podłoża. Do wyboru są folie metalowe matowe lub z połyskiem.

Naklejki High Quality

Naklejki High Quality

Naklejki są wyjątkowo skutecznym materiałem reklamowym przygotowywane na różne okazje. Wyróżniamy naklejki: reklamowe, eventowe, biznesowe, informacyjne, okolicznościowe, lub tzw. wlepki (bardzo popularne wśród młodzieży). W LunarCorp oferujemy naklejki najwyższej jakości, które są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. Naklejki drukujemy w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Nadruk na PCV

Nadruk na PCV

Oferujemy wysokiej jakości nadruki na elementach z PCV. Wydruki nie wydzielają szkodliwych związków chemicznych, więc mogą być stosowane we wnętrzach. Jednocześnie są także odporne na czynniki zewnętrzne, tj. wodę, wilgoć, słońce i z powodzeniem mogą być stosowane na zewnątrz. Wydruki na PSV mogą być mocowane do każdej powierzchni.

Skorzystali z naszych usług

Replica Uhren kaufen legal

Potrzebujesz naszych usług?

 • PON-PT 8:30 -16:30
 • +48 33 482 02 70
 • NAPISZ MAILA
 • biuro@lunar.pl
 • LunarCorp
 • 32-650 Kęty, Świętokrzyska 6
  NIP: 549-224-99-88
  REGON: 121314006
replicas de relojes

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

realizacja strony internetowej weboski
x